ساخت ربات اینستاگرام به چه صورت است ؟

 

ساخت ربات اینستاگرام با چند مرحله ساده امکان پذیر است . پس از ثبت نام به بخش های مربوطه دسترسی خواهید داشت و میتوانید ربات را تنظیم کنید تا فعالیت های خودکار خود را آغاز کند . 

به سوال اصلی یعنی ساخت ربات اینستاگرام رجوع کنیم 

در ابتدا طبق آموزش ثبت نام در سامانه بات اینستا ، مراحل ثبت نام را سپری کنید و سپس پس از فعالسازی اکانت اینستاگرام به مدت سه روز رایگان تست کنید . 

 

ساخت ربات اینستاگرام چه مزایاهای برای کسب و کار شما دارد ؟

ربات اینستاگرام بصورت عموم فعالیت های خودکار مانند انسان انجام میدهد . این فعالیت وقتی بصورت مداوم و مرتب است در کس و کارهای شما نتیجه مثبتی خواهد داشت . 

از این فعالیت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد 

فالو خودکار 

ربات اینستاگرام این مجموعه بصورت خودکار و براساس موقیعت مکانی ، هشتگ ، افراد خاص ، جنسیت در بازه زمانی که شما مشخص میکنید فعالیت خود را انجام می دهد 

کامنت خودکار 

در ربات اینستاگرام بخشی تحت عنوان کامنت خودکار وجود دارد ، با انجام تنظیمات مربوطه شما میتوانید بصورت اتوماتیک اقدام به ارسال کامنت بصورت هدفمند کنید 

برای این کار کافیست تنظیمات مربوطه به ماژول مانند هشتگ ، موقعیت مکانی و یا افراد خاص و سرعت عملیات انجام را انتخاب فرمایید . حتی می‌توانید تنظیم کنید تا ربات در ساعت خاصی این عملیات را اجرایی کند 

پس از انجام تنظیمات به بخش نظرات رفته و کلیه کامنت های که بصورت رندوم امکان ارسال دارند را وارد میکنید .

نکته : سعی کنید کامنت ها شبیه هم نباشند . و از قرار دادن ایدی یک اینستاگرام دیگر پرهیز کنید . 

کامنت ربات اینستاگرام

 

لایک خودکار

در ماژول لایک خودکار ربات اینستاگرام شما میتوانید تنظیمات مربوطه در این ارتباط را وارد کنید ، این بخش نیز مانند بخش فالو خودکار می‌باشد . پس ابتدا باید تنظیمات فعالیت را انجام داده و سپس اقدام به فعال کردن ماژول کنیم .

در تمامی ماژول ها امکان انتخاب ترکیبی اهداف وجود دارد ، به فرض مثال شما لوکیشن تهران و هشتگ رستوران و پیج محمد رضا گلزار را میتوانید بصورت همزمان انتخاب کنید ، در این انتخاب مسیر های هدف هیچ محدودیتی نیز وجود ندارد .

در تمامی ماژول ها امکان انتخاب ترکیبی اهداف وجود دارد ، به فرض مثال شما لوکیشن تهران و هشتگ رستوران و پیج محمد رضا گلزار را میتوانید بصورت همزمان انتخاب کنید ، در این انتخاب مسیر های هدف هیچ محدودیتی نیز وجود ندارد .

پس از انتخاب اهداف ، سرعت فعالیت را روی خودکار قرار میدهیم . این موضوع باعث میشود تا ربات با بهترین زمان بندی شروع به انجام عملیات کند .

در صورتی که میخواهید ربات در زمان های خاصی فعالیت داشته باشد میتوانید این را تنظیم کنید . این موضوع از تنظیمات انتهای ماژول امکان پذیر است .

لایک ربات اینستاگرام

 

ریپست خودکار

برای انجام ریپست به ماژول مربوطه رفته و با انجام تنظیمات اهداف و سرعت و همچنین ایا این ریپست بعد از بازه زمانی حذف شود یا خیر را تنظیم فرمایید .

در صورتی که میخواهید ریپست در زمان های معینی فعالیت داشته باشد میتوانید از بخش توقف های روزانه آن را تنظیم کنید . در انتهای صفحه بخش کپشن را ملاحظه میکنید . میتوانید از این بخش کپشن مورد نظر را وارد کنید .

در صورتی که میخواهید اولین کامنت در این ریپست توسط شما ایجاد شود از تب کامنت اول این را تنظیم کنید

ریپست ربات اینستاگرام 

جهت دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 02145883 تماس حاصل فرمائید